Je mnoho pocitů, námětů, zkušeností či inspirací, které vedou k tomu stát se dobrovolníkem. Dobrovolníkem může být Váš kamarád, partner nebo soused; přečetli jste zajímavý článek nebo inzerát; jste inspirování surfováním po internetu nebo svou náhodnou účastí na nějaké dobrovolnické akci; viděli jste reportáž v televizi. Nedají se vyjmenovat všechny možnosti, které Vás mohou nasměrovat k dobrovolnému závazku.

Ať už se tak stalo jakýmkoliv způsobem, chcete- li se stát dobrovolníkem, je to dobře. Naše dobrovolnické aktivity naleznete v sekci Dobrovolnictví.

CHCETE NÁM POMOCI? PAK SE STAŇTE:

  • DOBROVOLNÍKEM:  Naše organizace ráda uvítá lidi s různými zkušenostmi, dovednostmi a znalostmi. Kontaktujte nás!

 

  •  DÁRCEM: Každá i sebemenší peněžitá částka bude přijata a použita na prospěšnou věc. Hodnota daru či příspěvku je odčitatelná ze základu daně, stejně jako je tomu u jiných darů (na požádání vám vystavíme a zašleme potvrzení o daru či sponzorskou smlouvu). Číslo účtu neziskové organizace LEPORELO vedeného u FIO Banky, na který můžete zasílat své dary, je 2100407405/2010. Jako var.symbol uveďte 9999. Pokud si přejete zveřejnit své jméno, vepiště jej prosím do zprávy pro příjemce.

 

  • PARTNEREM: Jste ochotní spolupracovat na šíření myšlenky dobrovolnictví? Pak nás kontaktujte! Můžete se stát naším partnerem, ať už při vyhledávání dobrovolníků (třeba na školách), při jejich vzdělávání (lektoři, školitelé), supervizi (např. psychologické poradny) nebo dlouhodobým sponzoringem, který zviditelní vaši firmu.